گزارش آماری تجمعات اعتراضی و / یا اعتصابات کارگری، بازاریان و اصناف

در این صفحه گزارش‌های آماری تجمعات اعتراضی و یا اعتصابات کارگری، بازاریان و اصناف ارائه می‌گردد. این گزارش‌ها به صورت روزانه به‌روز‌آوری میگردند و ممکن است ساختار و شکل آن‌ها تغییر کند. لینک هر یک از داده‌های نمایش داده شده در این گزارش‌ها از طریق فیلتر کردن گزارشی که در صفحه خانه این وبسایت ارائه شده قابل دستیابی است. 

لطفا جهت اطلاع از چگونگی تهیه این گزارش‌ها، روش شناسی را مطالعه فرمایید.

کل تجمعات اعتراضی و / یا اعتصابات کارگری یا بازاریان و اصناف از 25 شهریور 1401 تا امروز

نمودار تعاملی فوق در کامپیوتر بهتر دیده می‌شود. در عین حال چنانچه با گوشی همراه آن را مشاهده می‌کنید، میتوانید گوش را به حالت افقی درآورید. شاید بهتر باشد آن را گوگل کروم مشاهده نمایید. جهت مشاهده بهتر نمودار در کامپیوتر، میتوانید دکمه فول اسکرین که در سمت راست نوار خاکستری پایین قرار دارد را کلیک فرمایید.

 هر قسمت از نمودار را که کلیک نمایید، متناسب با آن فیلتر، بقیه اجزای نمودار نیز مقادیر متفاوتی را نشان می‌دهد که مربوط به آن فیلتر یا انتخاب شماست. 

نمودار فوق نشان دهنده کل تجمعات اعتراضی و / یا اعتصابات اعم از تجمعات اعتراضی یا اعتصابات کارگری، اصناف و بازاریان است. شروع اعتصابها از شهرهای کردنشین ایران بوده  است.  می‌توانید از فیلترهای استان، شهر، تاریخ و یا گروه شرکت کننده در تجمع یا اعتصاب (کارگری یا بازاریان و اصناف) و همچنین نوع اعتراض (تجمع اعتراضی یا اعتصاب) استفاده نمایید. 

مرجع داده‌های این سایت از رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی و نیز سازمان‌های معتبر جمع آوری گردیده و تلاش گردیده راستی آزمایی گردد و اطلاعات تکراری وجود نداشته باشد.

در صورتیکه اطلاعات ارائه شده این سایت نیاز به اصلاح یا تکمیل دارد، لطفا با کلیک در اینجا به ما ایمیل بزنید.